Noslēgusies Latvijas Universitātes 76. zinātniskās konferences sekcija “Starpdisciplinārie pētījumi medicīnas koledžās”

Noslēgusies Latvijas Universitātes 76. zinātniskās konferences sekcija “Starpdisciplinārie pētījumi medicīnas koledžās”

2018. gada 22. februārī Latvijas Universitātes Dabas zinātņu akadēmiskajā centrā norisinājās jau trešā Latvijas Universitātes 76. zinātniskās konferences sekcija “Starpdisciplinārie pētījumi medicīnas koledžās”, kura apvienoja mācībspēkus un studentus no Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas, Daugavpils medicīnas koledžas, Rīgas 1. medicīnas koledžas, LU Stradiņa Medicīnas koledžas, LU Rīgas Medicīnas koledžas un viesus no Krievijas – kopskaitā – vairāk kā 30 referentus.

Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžu pārstāvēja Ilze Miļauska, Renāte Šukele un Elita Ardava ar pētījumu: "NEATLIEKAMĀS MEDICĪNISKĀS PALĪDZĪBAS IZSAUKUMA IEMESLA SAISTĪBA AR PACIENTU HRONISKĀM SASLIMŠANĀM UN LIETOTO ZĀĻU IZRAISĪTIEM RISKIEM SALDUS UN BROCĒNU NOVADĀ".

Ikgadējā LU zinātniskā konference tiek rīkota ar mērķi nodrošināt pētījumu rezultātu, ideju un domu apmaiņu zinātnieku, docētāju, studentu un viesu starpā.

LU zinātniskā konference notiek kopš 1945. gada.

Aicinām ikvienu neapstāties pie sasniegtā un papildināt medicīnas pētījumu krātuvi. Atbilstoši Einšteina teiktajam “Zinātne nav un nekad nekļūs par pabeigtu grāmatu. Katrs nozīmīgs sasniegums rada jaunus jautājumus”.

Lai daudz jauni jautājumi Jums un Mums!