Koledžas dalība Otrajā Starptautiskajā studentu masāžas olimpiādē “Masāžas prasmes”

Koledžas dalība Otrajā Starptautiskajā studentu masāžas olimpiādē “Masāžas prasmes”

27707165_10215249783980860_1939865429_o

Sveicam RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas komandu ar izcilajiem panākumiem:

Kristu Bergu, kura ieguva augsto 1.vietu praktiskajā pārbaudījumā "Klasiskā masāža" un nomināciju "Skill Hands"; Dagniju Segliņu, kura ieguva 2.vietu teorētisko zināšanu pārbaudījumā, atbildot uz jautājumiem par anatomiju un klasisko masāžu; Koledžas komandai kopvērtējumā: 2.vieta 👍👍👍

Atgādinām, ka no 2. līdz 3. februārim RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas ārstnieciskās masāžas 2.kursa studente Krista Berga un 1. kursa studente Dagnija Segliņa piedalījās Otrajā Starptautiskajā studentu masāžas olimpiādē "Masāžas prasmes", kura norisinājās LU Rīgas Medicīnas koledžā.

Komanda pierādīja sevi gan teorētisko zināšanu, gan praktisko iemaņu pārbaudījumos:

Olimpiādes mērķis ir vispusīgi pārbaudīt studentu teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas. Olimpiāde norisinājās trīs daļās. Vispirms studenti pierādīja teorētiskās zināšanas, atbildot uz jautājumiem par anatomiju un klasisko masāžu. Olimpiādē saziņai tika izmantota angļu valoda, atbilstoši starptautiska pasākuma formātam. Otrajā daļā studenti demonstrēja iemaņas Klasiskajā masāžā, bet trešajā - tika atspoguļotas prasmes izvēles masāžā.

Paldies docētājām Lilita Duda un Sintija Strautiņa-Strēle par atbalstu studiju procesā un olimpiādes norises laikā!